Mikroregion Chrudimsko se chystá na turistickou sezónu

Turistický portál
Mikroregion Chrudimsko a turistická města Chrudimska – Hlinecka se chystají na letní sezónu. Letos v zimě byl kompletně redesignován turistický portál Navstevnik.cz, který nově nabízí například i on-line hry a možné je soutěžit o vstupenky do Muzea barokních soch. Region také dokončuje letní turistické noviny a plánuje řadu akcí. Chrudimští například čekají, až vyjde sluníčko.
 

„Na duben se již připravuje Chrudimský Rallye Sprint „O pohár města Chrudim“ a turnaj dvojic v pétanque Kapucínova koule. Letos poprvé jsme se rozhodli pořádně oslavit čarodějnický rej,“ říká místopředseda Mikroregionu Chrudimska Roman Málek.

Partnerská organizace - Česká rada dětí a mládeže - bude například prezentovat aktivity turistické oblasti od pátku 9. do neděle 11. března ve Ždáru nad Sázavou při Regionální velké výměně zkušeností. Účastníci si budou moci odnést řadu tipů na výlety do oblasti Chrudimska – Hlinecka se svými oddíly, kroužky, školními družinami či na rodinnou rekreaci.

Aktivity na podporu cestovního ruchu vznikly ve spolupráci s informačními centry regionu, pořadateli akcí a také díky řadě spolupracovníků.

Projekt „Informační a propagační kampaň turistické oblasti Chrudimsko – Hlinecko II“ je spolufinancován z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.  Partnery projektu jsou města Turistické oblasti Chrudimska – Hlinecka a Česká rada dětí a mládeže.
--
Tomáš Holý, externí redaktor


Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
5
6
7
 
 
 
 
 
 
 
8
9
10
11
12
13
14
 
 
 
 
 
 
 
15
16
17
18
19
20
21
 
 
 
 
 
 
 
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
 
 
 
29
30
1
2
3
4
5