Personální poradenství

Prijimaci-pohovory.cz

zivotopisNa stránkách prijimaci-pohovory.cz se dozvíte informace o přípravných kurzech na přijímací pohovor. Klientům – uchazečům o zaměstnání – firma poskytuje trénink na přijímací pohovor, trénink pohovoru nanečisto, trénink na Assessment centrum, trénink na pohovor v angličtině a trénink sebeprezentace.

Jak dosáhnout toho, aby vám firmy samy zasílaly pracovní nabídky?

Na internetu dnes najdete mnoho webových portálů, které práci nabízejí, ale také umožňují vyvěšení životopisu zájemce o zaměstnání.

 

Zde najdete pár tipů na weby, kam lze zavěsit svůj životopis.

Pobíráte optimálně vysoký plat?

 

Připadá vám, že mzda, kterou měsíčně pobíráte, je příliš nízká? Zajímá vás jak jsou na tom pracovníci na týchž pozicích, ale je vám hloupé se zeptat?

Klady a zápory práce z domova

V současné době je práce z domova velmi oblíbenou alternativou pracovního úvazku.

Na jaké zlozvyky si dát v práci pozor?

Není snadné být zadobře s nadřízeným, podřízeným i kolegy najednou. K této problematice přinášíme krátký návod, kde se dočtete, jak alepsoň zčásti ukočírovat onu nesnadnou situaci a být nad věcí.

Jak napsat strukturovaný životopis

Nevíte si rady s napsáním životopisu? Na následujících řádkách naleznete přehledně zpracovaný návod z portálu www.infoabsolvent.cz - Informačního systému o uplatnění absolventů škol na trhu práce.

Jak napsat motivační (průvodní) dopis

Nevíte si rady s psaním motivačního dopisu? Na následujících řádkách naleznete rady z portálu www.infoabsolvent.cz - Informačního systému o uplatnění absolventů škol na trhu práce.

Příprava na výběrové řízení

První komunikace se zaměstnavatelem proběhla dobře a vy jste pozváni na výběrové řízení. Výběrové řízení může mít různou podobu od komisního konkurzu přes strukturovaný pohovor až po neformální rozhovor nad šálkem čaje a kávy. Stále častějším způsobem je assessment centrum.

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2