Vzdělávání v ČR

Psychoterapeutické ochutnávky v Praze

Nahlédněte do systémů a specifik jednotlivých psychoterapeutických škol. Zajímají-li vás zkušenosti, zážitky nebo osobní komentáře samotných frekventantů i profesionálů jednotlivých směrů, přijdete si zde na své. Dozvíte se všechno, na co jste se báli zeptat. Každému psychoterapeutickému směru jsou věnována dvě setkání různého obsahu.

Konference: Asistent pedagoga v aktuálních otázkách a odpovědích

Musím tohle opravdu dělat? Kde je hranice mezi asistentem pedagoga a osobním asistentem? Jak zakročit, když mám podezření, že mně svěřené dítě je šikanováno prostřednictvím sociálních sítí? To jsou jen některá z témat, na která se přednášející zaměří během podzimní konference Asistent pedagoga v otázkách a odpovědích.

Konference Hlavní směry vzdělávací politiky ČR 2030

V rámci programu členové externí expertní skupiny představí jednotlivé kapitoly HSVP 2030+ a pan ministr Robert Plaga přiblíží proces přípravy Strategie 2030+ včetně tvorby implementační části a dalších kroků, které nás teprve čekají.

Konference Strategie 2030+ ve vzdělávání dospělých

Vzdělávání dospělých - jaké poselství zanechává uplynulých 30 let? Kam směřuje jeho budoucnost? 

Hledáte materiály pro studium angličtiny?

Největší seznam českých a zejména zahraničních stránek pro studium angličtiny, který sestavili učitelé a studenti anglického jazyka.

Seminář pro učitele: Cíle udržitelného rozvoje ve výuce

ARPOKSeminář je určen především pro učitele 2. stupně ZŠ a SŠ a studenty pedagogiky, kteří mají zájem začleňovat aktuální globální témata do výuky.

Literární cena Knižního klubu 2019

Literární cena Knižního klubuPíšete a do vašeho šuplíku už se žádné texty nevejdou? Pošlete je do soutěže! Možná právě vaše dílko vyjde ve velkém českém nakladatelství!

Mezinárodní interpretační soutěž Beethovenův Hradec 2020

Beethovenuv HradecHrajete na klavír? Přihlaste se do 58. ročníku Mezinárodní interpretační soutěže Beethovenův Hradec! Soutěž je určena interpretům do 30 let (včetně).

Konference „Absolventi VŠ v ČR – mezinárodní, národní a institucionální perspektiva“ již zítra!

Přijďte na konferenci, jejíž cílem je prezentovat a diskutovat výsledky šetření mezi absolventy vysokých škol v ČR v mezinárodní, národní a institucionální perspektivě.

Stáže pro talentované student(k)y SŠ v projektu Otevřená věda

Otevřená vědaJste studentem(kou) střední školy a zajímá vás věda a výzkum? Přihlaste se na vědeckou stáž, kterou organizuje Akademie věd ČR!

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2