Ples jako v pohádce

Ples ČČK

Chrudim- Plesu Českého červeného kříže Chrudim, který odstartuje již tuto sobotu 21. ledna od 19.30  hodin se zúčastní i pohádková Popelka Eva Hrušková. Na akci, která má humanitární charakter se mimo jiné vystoupí MD Dance a kapela Mother´s Angels.  K poslechu a tanci zahraje vynikající Taneční a dechový orchestr ZUŠ Chrudim.

 

Na půlnoc je opět v letošním roce připraven kouzelník. Během plesu také vystoupí Taneční kroužek Step DSS Slatiňany. Po celou dobu bude pro návštěvníky otevřeno několik barů a bude také fungovat měšťanská restaurace Muzeum. „Vstupenky na tuto akci bude možné zakoupit přímo na plese. Velký sál chrudimského muzea se otevře v 19 hodin" uvádí Vratislav Příhoda, předseda oblastního spolku ČČK Chrudim.

Červený kříž je mezinárodní organizace působící v oblasti humanitární, zdravotní a sociální. Oblastní spolek ČČK Chrudim se také zabývá prevencí úrazů, výukou první pomoci dětí a dospělých, zdravotnickými dozory, provozem sociálního šatníku a humanitární činností v případě mimořádných událostí. „Na tomto plese chceme poděkovat všem naši členům, za jejich dobrovolnou práci, dále sponzorům, bez kterých bychom neexistovali a našim partnerům" dodává Vratislav Příhoda. „Přijďte se s námi pobavit a poznat, že Český červený kříž není jenom o vážných věcech" říká Monika Suchá, ředitelka úřadu ČČK Chrudim. Na shledanou na tanečním parketu, na který Vás zve kolektiv ČČK Chrudim.

Více informací lze nalézt na www.cckchrudim.cz a na facebooku www.facebook.com/cckchrudim .

Ples doporučuje i portál www.BEZVAakce.cz

 

--

Roman Málek, externí redaktor 

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
5
6
7
 
 
 
 
 
 
 
8
9
10
11
12
13
14
 
 
 
 
 
 
 
15
16
17
18
19
20
21
 
 
 
 
 
 
 
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
 
 
 
29
30
1
2
3
4
5