PODĚS 2011 v Olomouci

Krajská postupová přehlídka dětských divadelních a recitačních souborů PODĚS 2011 v Olomouci se bude konat 2. a 3.4. 2011 na již klasickém místě v ZUŠ Žerotín, Kavaleristů 6, Olomouc. Těšte se na víkend plný divadla!Pořadatel: Sdružení D ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Olomouc  a se ZUŠ Žerotín

PROGRAM PODĚS 2011        

SOBOTA 2.4. a NEDĚLE 3.4. 2011 

Sály ZUŠ „Žerotín" Olomouc  


Čas                                         Soubor                                   Název představení                Sál                                          

Sobota

 

 

 

9.00

Zahájení

 

sál

9.15 – 9.30

DS Ráčci Roveňáčci,ZŠ Rovensko

Vodní svět - výběr z básní(P. a M. Schönovy)

sál

9.45 – 9.55 

DS DDM Šternberk 

Alenka v říši divů(na motivy filmu)

sál

10.10 – 10.30

DS ZŠ Zlaté Hory 

Vladislav Vančura – Za časů ušatých čepic

sál

10.30 – 12.15

Pohovor 1/ dílny 1 

 

 

12.30 – 14.15

oběd

 

 

14.15 – 14.35  

DS ZŠ Zlaté Hory

Friegyes Karinthy – Chci zpátky školné(na motivy divadelní hry)

sál

14.50 – 15.25

DS TYJÁTR, ZUŠ Mohelnice

H.CH. Andersen - Kdo je rychlejší(Milada Mašatová)  

sál

15.35 – 15.40

Love TrainSŠ, ZŠ, MŠ Šumperk 

Josef Kainar – Blues o třech stech vlaků a stříbrném kornetu(kolektiv souboru Love Train)

sálek LDO 3322.patro

15.45 – 16.05

DS ZŠ Zlaté Hory

Co je uvnitř – vlastní hra ze školního prostředí

sál

16.05 – 18.00

Pohovor 2/ dílny 2

 

 

19.00 – 19.45

Inspirativní představení 

Nanosvět – výtvarné divadlo masek studentů katedry pantomimy a katedry skladby HAMU

sál

Neděle

 

 

 

9.00 – 9.25

Divadélko Slunečník, ZŠ Šumperk

Antoine de Saint – Exupéry – Malý princ(Dana Marková a Eva Šálková)

sál

9.35 – 9.45

DS „BeStnázvu“ ZUŠ Uničov

Martin Komárek – Spáči(kolektiv DS „BeStnázvu“)  

sálek LDO 3322.patro

10.00 – 10.15

DS Kandrdásek, SVČ ATLAS – BIOS Přerov

Jozef Ondrusz – Jak horal chodil do pekla s jelity

sál

10.30 – 12.15

Pohovor 3/ dílny 3

 

 

12.15

Vyhlášení výsledků /zakončení přehlídky

 

sál

 Více informací: http://www.sdruzenid.cz  

Zdroj: icm.ddmolomouc.cz

 

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
26
27
28
29
30
31
1
 
 
 
 
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
 
 
 
 
 
 
 
9
10
11
12
13
14
15
 
 
 
 
 
 
 
16
17
18
19
20
21
22
 
 
 
 
 
 
 
23
24
25
26
27
28
29
 
 
 
 
 
 
 
30
1
2
3
4
5
6