Užijte si slevy na Vašich prázdninových cestách s kartou ISIC!

Jak zjistím na co všechno budu mít s ISIC kartou slevu?

Při zhotovení nové karty by Vám na místě, kde ji prodávají, měli nabídnout také letáček s přehledem slev, na které máte jako držitel karty nárok. Nemáte-li k dispozici tento letáček, informace o slevách naleznete také na webových stránkách:

https://www.isic.cz/slevy/

Co musím předložit, aby mi karta mohla být vystavena?

Pro vydání karty ISIC musíte vyplnit žádost o vystavení průkazu ISIC, kterou dostanete buď přímo na pobočce, nebo si ji můžete stáhnout ZDE a přinést rovnou sebou. Dále budete potřebovat barevnou průkazovou fotografii. Z technických důvodů není možné mít fotku pouze v elektronické podobě. Další nezbytností je potvrzení o studiu. Potvrzení o studiu můžete nahradit razítkem školy přímo v příslušném okénku žádosti o vystavení průkazu. Pokud přinesete žádost s razítkem školy, již nemusíte dokládat potvrzení o studiu zvlášť. Potvrzení o studiu musí být aktuální, u studentů VŠ nesmí být starší než 2 měsíce. V potvrzení o studiu musí být jasně uvedeno, že jste studentem prezenční formy studia, studenti jiné formy než prezenční nemají na ISIC kartu nárok. Pokud nemůžete doložit prezenční formu studia samostatným potvrzením o studiu, opatřete si prosím razítko školy přímo do již zmíněné žádosti o vystavení průkazu. Potvrzení o studiu není potřeba při vystavování karty ISIC SCHOLAR, který je určena studentům základních škol. U nich postačí čestné prohlášení o studiu rovněž vepsané do žádosti o vystavení průkazu.

Pokud jste starší 16 let, můžete si kartu vyřídit sami. Při vystavování budete vyzváni předložit platný občanský průkaz nebo pas. Za osoby mladší 16 let se musí dostavit zákonný zástupce, které za dítě žádost podepíše.
Karta ISIC i ISIC SCHOLAR stojí 350 Kč.

 

Vložila: Simona Fialová, červen 2019
Zdroj: https://www.isic.cz/

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
30
1
2
3
4
5
 
 
 
 
 
 
 
6
7
8
9
10
11
12
 
 
 
 
 
 
 
13
14
15
16
17
18
19
 
 
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
 
 
 
 
 
 
 
27
28
29
30
31
1
2